Penzion Stará Celnice

Zavřeno - penzion v rekonstrukci

Penzion Stará Celnice - ubytování Krkonoše

CELOROČNÍ PROVOZ


Lyžování v zimě, letní pobyt a příjemné ubytování v klidném prostředí na horách, přesně to nabízí Krkonoše a penzion Stará Celnice.

Penzion naleznete v malebném údolí horské osady Horní Albeřice asi 4 km od Horního Maršova ve východní části Krkonoš. Zrekonstruovaný objekt bývalé celnice nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Jako naši hosté můžete obdivovat krásy Krkonoš a zároveň si užívat komfortního ubytování v našem penzionu.

Stylová horská restaurace s barem a krbem umožňuje celodenní stravování nejen pro ubytované hosty. K dispozici je také TV se satelitem. K restauraci patří terasa s grilem ideálním pro večerní posezení nebo uspořádání oslavy.

V zimní sezóně je na terase otevřen SKI BAR. Z baru je výhled přímo na vlek vedle penzionu, takže si můžete užívat horkého nápoje a zároveň kontrolovat svoje děti na sjezdovce. Zdatnější lyžaři mohou vyrazit do nedalekých lyžařských center Pec pod Sněžkou nebo Jánské Lázně. Děti mohou využít dětský vlek, lyžařskou školku, nebo upravený svah pro sáňkování a bobování. Údolím a po přilehlých hřebenech vede řada upravovaných běžkařských tras. Vydat se tak můžete například na Pomezní boudy nebo na Rýchory.

Po náročném dni na lyžích jistě rádi využijete saunu, která je součástí penzionu Stará Celnice. V letních měsících je okolí ideální pro pěší nebo cykloturistiku. Samozřejmostí je WIFI připojení k Internetu a možnost celoročního parkování u objektu. Penzion Stará Celnice v Krkonoších, to je pohodová dovolená na horách, kterou si užijete.

V penzionu Stará Celnice nabízíme ubytování až pro 42 osob.

Vybavení objeku: restaurace s barem, krbem a TV, sauna, venkovní terasa, WIFI připojení k Internetu, úschovna kol a lyží, parkování u objektu, dětský koutek, stolní tenis, trezor, v létě dětský bazének, pískoviště, hřiště a zahradní jezírko

Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha,WC)

Penzion Stará Celnice dále nabízí ubytování pro lyžářské kurzy, zimní pobyty, školy v přírodě a letní pobyty pro školy, školská zažízení nebo dětské sportovní a zájmové kolektivy za zvýhodněné ceny.

Kompletní ceník ubytování naleznete zde…

Nezávaznou online rezervaci ubytování neleznete zde…

Pokud máte nějaké další dotazy, nebo potřebujete poradit s výběrem ubytování v našem penzionu, neváhejte nás kontaktovat.